preloader
Hakkımızda

Dijital Finansal Ödeme Çözümleri

Ödeme ve tahsilat yöntemleri içerisinde geleneksel olarak kabul görmüş bankacılık enstrümanları etkin şekilde kullanılmaya devam ederken, dijitalleşmenin yaygınlaşması sonrası bazı pazarlama kanallarında daha yenilikçi hizmetlere ihtiyaç olduğu ortaya çıkmıştır. IQ Money olarak, teknoloji ve finansı aynı kod yapısına sığdırarak güvenli ve güçlü teknolojik altyapımız ile Dijital Finansal Ödeme Çözümleri sektöründe, dijital çağın getirdiği yenilikleri herkes için ulaşılabilir kılmayı kendimize ilke edinmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Yeni nesil sanal pos çözümlerimizle Link veya QR kod ile temassız ödeme alınabilir aynı zamanda kart saklama, düzenli ödeme gibi iş yerlerimizin ödeme sistematiğini kolaylıkla, yer ve zaman sınırlaması olmadan yönetmelerinizi sağlamak için teknolojik alt yapımızı her geçen gün en mükemmele taşıyoruz. IQ Money, faydaları her geçen gün daha net anlaşılan ve bilinirlikleri artan yeni nesil finansal ödeme sistemlerini önümüzdeki yıllarda finansal dünyanın çok daha geniş kısmını kapsayan çözümleri hayata geçirecek bir kabiliyete sahiptir. Önümüzdeki dönemde finans ve teknoloji sözcüklerini daha fazla birlikte kullanacağımız yeniliklere doğru hızlı ve güvenilir adımlarla yürümekteyiz.

2018 yılında yazılım çalışmaları ile başlayan hikâyemiz 2019 yılında şirketleşmiş olup, ödeme hizmetleri sektöründe faaliyet planlayarak gücünü Anadolu’nun binlerce yıllık mirasından almıştır. IQ MONEY gelişmiş çözümleri, müşteri odaklı yaklaşımı, güçlü alt yapısı ve deneyimli personeli ile sektörde güvenilir bir çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Kısa sürede büyüme hedeflerini gerçekleştirmek için önce Türkiye’de hemen sonrasında da Dünya çapında hep güvenle anılan bir firma olmayı hedeflemekteyiz. Saygınlığa ve güvene sahip olmak "iz bırakan işler yapmaktan" geçer. Bu bilinçle Türkiye’yi ödeme sistemleri alanında teknoloji ve bilgi ihraç eden bir ülke haline getirmeye katkı sağlamak ana eksenimizdir.

TCMB LİSANS - Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası ("TCMB") lisansımız ile 6493 sayılı kanun çerçevesinde lisanslı ödeme kuruluşu olarak hizmet sağlamaktayız. PCI DSS SERTİFİKA – IQ Money olarak, PCI Veri Güvenliği Standardı sertifikasyonuna sahibiz.

Mobil Uygulamamız

Uygulamayı İndir, Paranı Keyifli Yönet!

cta particle 1 cta particle 2